All for Joomla All for Webmasters

Medzinárodná preprava
od 1kg do 3500kg

Základným kameňom našej spoločnosti je práve pozemná doprava do 3,5 tony. V našom vozovom parku sa nachádzajú vozidlá meších rozmerov ako Fiat Doblo s kapacitou 1EUP, väčší rozmer Fiat Ducato Maxi až po vozidlá DAF s nosnosťou práve 3,5 tony.

Naše depo sa nachádza na strategickom území pri hraniciach s Českou republikou – hraničný priechod Starý Hrozenkov – a 2km od dieľnice D1. Od Bratislavy sme vzdialení približne 125km, Žilina 80km, Trenčín 10km, Trnava 75km a Nové Mesto nad Váhom 25km.

Pravidelné týždenné zásobovanie

V pravidelných týždenných intervaloch zabezpečujeme rozvoz v rámci celého Slovenska po rôznych VO skladoch, ale aj obchodných reťazcoch. Medzi nami zásobované sklady a reťazce patria napríklad: Labaš, Libex, Tesco, Carrefour, Hypernova, Baumax, Kaufland, COOP Jednota, DM drogerie, 101 drogerie, Stavmat IN,..

Pravidelnosť rozvozu umožňuje zabezpečiť včasnú dodávku tovaru k odberateľom, čo je veľmi dôležité hlavne pri reťazcoch vyžadujúcich dodržiavanie rezervačných „časových okien“.

Naše vozidlá sú vhodné na prepravu rôzneho druhu tovaru, okrem iného aj balených potravín. Pre zabezpečenie efektivity, čo najnižšej ceny prepravy  a v neposlednej rade aj ochrany životného prostredia, ponúkame prepravu tovaru aj formou „dokládky“.

Preskladnenie a distribúcia

Naša spoločnosť disponuje skladovacími priestormi o rozlohe viac ako 3500m2, nachádzajúcimi sa v stráženom areáli PDP Drietoma. V prípade záujmu, vieme Váš tovar u Vás vyzdvihnúť, preskladniť v našich skladovacích priestoroch a následne distribuovať podľa Vašich požiadaviek.